ANADOLU MOBİLYA, bundan tam 50 yıl önce, 1957'de Ömer Diler ve Hasan Diler kardeşler tarafından, küçük birikimlerin büyük yatırımlara dönüştürülmesi doğrultusunda kuruldu. Diler Kardeşler, ailevi değerlerden ve çalışma ilkelerinden aldıkları güçle, ANADOLU MOBİLYA'nın kalite geleneğinin temellerini attılar.

Gelenek yaratmak, zor ve zaman alan bir yoldur. ANADOLU MOBİLYA bu geleneği; çalışma ilkeleri, estetik ve işlevselliği buluşturan tarzıyla müşterilerine en iyi hizmeti / en kaliteli ürünleri sunarak oluşturdu. Bundan sonraki hedefi de; temel ilkelere ve mesleki etik değerlere bağlı yapısıyla, mobilya dekorasyon alanındaki yoluna devam etmek ve ANADOLU MOBİLYA geleneğini gelecekte de sürdürmektir.

ANADOLU MOBİLYA; değişen tüketici talepleri ve sektörel trendler doğrultusunda, sektöre yeni bir marka daha kazandırdı: ZEDLINE... Anadolu'nun yerel değerleri, mobilya dekorasyon alanındaki global eğilimlerle bütünleşti... Birbirinden şık modelleri ile sektöre ve son kullanıcılara farklı bir seçenek yarattı.

"Çizginize değer katar" sloganı ile yola çıkan Zedline, deri üzerine özgün modelleri ile ön plana çıkıyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı, esnek üretim kabiliyeti ve kalite geleneği sayesinde, Anadolu Mobilya ürünlerine gururla imzasını atmaya devam ediyor. Ankara merkezli bir firma olan Anadolu Mobilya, kalite geleneği ve çalışma prensipleri doğrultusunda iddialı ürünleri ile gelecekte de faaliyetlerini sürdürmeyi hedefliyor.

ZEDLINE'ın koleksiyonları; yatak odaları, yemek odaları, oturma grupları ve aksesuarlardan oluşuyor. Bilinen malzemeleri, farklı tasarımıyla yepyeni bir anlayışa büründüren ZEDLINE, mekanlara yepyeni bir hava katıyor.

50 yıllık kalite geleneği, geleceğin tasarımlarına dönüşüyor... Nice 50 yıllara...